Субота, 23.02.2019, 05:05
«  Листопад 2017  »
Головна » 2017 » Листопад » 11 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до спільної вказівки ДСНС України в Чернігівській області від 09.10.2017р. №39/1-05/5621 та управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 06.10.2017р. №03/1-08/3748 "Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності", наказу управління освіти Прилуцької міської ради від 17 жовтня 2017р. №340 "Про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" в закладах загальної середньої та дошкільної освіти" та з метою проведення роз'яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру в ДНЗ №28 Центрі С.Ф.Русової з 30 жовтня по 03 листопада 2017 року проведено "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".

101 Запам'ятай

Гра "Захворіло зайченя"

Гра "Праска - помічниця"

Екскурсія до світлофора

Бесіда про небезпеку каналізаційного люка

Екскурсія на заправку

Екскурсія до пожежного щита

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині виникають пожежі, надзвичайні події, внаслідок яких діти отримують різноманітні травми, або ще гірше - втрачають життя.

У осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму й трагічних наслідків є гра з вогнем чи піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявленнябоєприпасів або інших підозрілих предметів. Часто біда трапляється коли діти залишаються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваги вигадують небезпечні ігри.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно роз'яснювати до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів безпеки та, як себе поводити, щоб уникнути лиха. Незнання елементарних правил безпеки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України та Управління освіти і науки облдерадміністрації звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без відповідного нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки на водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюється ціною життя. Пам'ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!

Переглядів: 53 | Додав: dnz28 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: