Субота, 23.02.2019, 05:06
«  Грудень 2016  »
Головна » 2016 » Грудень » 17 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

В ДНЗ № 28 у період з 14 по 18 листопада 2016 року був проведений "Тиждень безпеки дорожнього руху".

Майже дві третини дітей, і навіть дві п'ятих дорослих людей потрапляють під колеса автомобіля саме через те, що не можуть вчасно передбачити небезпеку. Тому, поряд з вивченням "Правил дорожнього руху", діти повинні набувати навичок спостереження: як дивитися, як помічати, визначати швидкість, відстань, напрям подальшого руху транспортного засобу, як передбачити появу прихованого від погляду транспорту.

З цією метою була проведена зустріч з начальником сектора безпеки дорожнього руху підполковником поліціі Борисенко К.М. (старша група №1) та інспектором Прилуцького відділу поліції Литовченко С.А. (середня група №1).

Запрошені фахівці повідомили, що переважна кількість нещасних випадків з пішоходами, пасажирами трапляється саме тоді, коли вони поспішають, хвилюються, бігають. Отже, надмірна квапливість і біг на проїзній частині вулиці мають бути виключені, вулиця оманлива: здається, в цю хвилину немає жодного транспортного засобу, а через секунду він може непомітно виїхати з провулка чи з-за повороту. Перехід вулиці — це всього 10—20 с, і тому на цей час слід припинити розмови й уважно спостерігати.

Протягом тижня проведено такі заходи:

• екскурсія в "Прилуцька автошкола ТСОУ"
    (старша група №2)

• пішохідні переходи до світлофора

• бесіди про правила дорожнього руху

• творча робота “Світлофор” (аплікація)

• спостереження за транспортом

• сюжетно-рольова гра “Водії”

• Дидактична гра “Сигнал світлофора”

• практичні міні-заняття «Вчимося переходити через вулицю»

Відпрацювання практичних дій під час надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Переглядів: 94 | Додав: dnz28 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: