Понеділок, 01.06.2020, 16:10
«  Листопад 2013  »
Головна » 2013 » Листопад » 4 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ !!!
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ !!!

На виконання наказу управління освіти Прилуцької міської ради від 01 жовтня 2013 року №685 "Про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста” та з метою додаткового проведення роз'яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, враховуючи, що в осінньо-зимовий період підвищується ризик виникнення надзвичайних подій за участю дітей: пустощі з вогнем, пожежо-небезпечними приладами або піротехнічними виробами; недотримання правил дорожнього руху; небезпечні ігри біля водоймищ, в дошкільному навчальному закладі №28 у період з з 21 по 25 жовтня 2013 року був проведений "Тиждень безпеки дитини” в ході якого були проведені різноманітні форми організації дитячого і педагогічного колективу, використовувались різноманітні наочні, дидактичні посібники та роздатковий матеріали. Проводились екскурсії до пішохідного переходу, де діти закріпили його призначення та кольори світлофора. В ході прямого спілкування з працівником автозаправної станції діти мали можливість переконатися у важливості цієї професії, її особливості, ознайомились з призначенням та оснащенням обладнання, яке потрібне, щоб заправити автомобіль, правилами поведінки на на заправці. Під час розгляду ілюстрацій на стенді з пожежної безпеки закріпили причини виникнення пожеж та перші дії для їх гасіння, закріпили номер телефону для виклику пожежної частини. Цікаву та повчальну інформацію отримали діти під час екскурсії на пральню та харчоблок. Дізналися про правила поводження з електроприладами та обов'язками цих працівників взагалі.

Переглядів: 279 | Додав: dnz28 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: