Вівторок, 02.06.2020, 11:24
«  Січень 2014  »
Головна » 2014 » Січень » 20 » ГРА НА СЦЕНІ ДИТИНСТВА !!!
ГРА НА СЦЕНІ ДИТИНСТВА !!!

«Театральне мистецтво розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розкриває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину»

С.Ф.Русова

Художник з дитинства має вміти малювати, музикант з дитинства має мати слух, що ж стосується акторських здібностей, вони є у кожного, всі діти грають.

Згадайте, що ви найбільше любили в дитинстві? - Грати! уявляти себе різними людьми у різних обставинах. Спочатку дитина грає одна, потім з товаришами. Маленькі діти захоплені грою, їм не потрібен глядач, глядач їм заважає, при глядачеві вони і грати не будуть.
Дуже важливо, що діти осягають всі премудрості театрального мистецтва в грі. У грі неможливе стає можливим - це дає великий емоційний імпульс і активність творчого мислення дитини. Гра - вільний прояв активності. Вона викликає у дитині творче начало: пошук, вміння перевтілюватися, швидко увійти в новий образ: бути іншим, залишаючись собою. Гра розширює горизонти емоційної культури особистості. Гра - універсальний засіб розвитку. Відображаючи і моделюючи різноманітні життєві ситуації, гра розширює коло інтересів і удосконалює здібності особистості, вона вчить, творчо відноситься до себе і навколишнього. Гра розвиває самодіяльну творчість, яка потім може легко перейти в професійну.

Дитина - це  сто масок, сто ролей здібного актора, і треба дати йому можливість зіграти на прекрасній сцені дитинства ці сто ролей
                                                     Я.Корчак

На виконання листа ЧОІППО від 28.10.2013 №01-11/1168 про оголошення МОН України з 1 листопада 2013 по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва, в дошкільному закладі пройшов фестивальний тиждень (16.12 - 20.12.), протягом якого  були використані різноманітні форми організації театралізованої діяльності. В програмі були дійства,  в яких брали участь діти різних віковий категорій, батьки та студенти гуманітарно- педагогічного коледжу імені І.Я.Франка.

Найціннішим були - оплески  та усмішки глядачів.

Переглядів: 226 | Додав: dnz28 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: