Вівторок, 02.06.2020, 11:35

Завдання батьків в організації фізичного виховання дітей

• Створення необхідних матеріально-технічних умов для занять фізкультурою удома.

• Контроль і сприяння дотриманню дітьми режиму дня, правил особистої гігієни, загартування, виконання ранкової гімнастики.

• Особиста участь у змаганнях сімейних команд, днях здоров’я, спортивно-художніх вечорах, іграх розвагах , прогулянках.

• Організація змагань та ігор на дитячих майданчиках за місцем проживання.

Обов’язки батьків

• Визнати, що первинна відповідальність за добробут і фізичний розвиток дітей лежить на батьках.

• Вчити дітей особистим прикладом берегти своє здоров’я і працювати над вдосконаленням свого фізичного розвитку.

• Заохочувати дитину до систематичних занять фізичними вправами і поважати тих, хто веде здоровий спосіб життя.

• Знати і розуміти обов’язки та права дитини на заняттях з фізичної культури.

• Ознайомитись з навчальною програмою з фізичної культури.

• Дбати, щоб дитина була доглянута і охайна на заняттях з фізичної культури.

• Володіти інформацією про стан та вади фізичного розвитку дитини та не перешкоджати роботі щодо їх усунення