Дитинство - це ранок життя...

Середа, 12.05.2021, 19:46
Вітаю Вас, Гість
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту

Досягнення колективу

     Міський конкурс на краще озеленення подвір'я дошкільного закладу "А у садочку, як у віночку”: червень 2010 р. - III місце,  червень 2011 р. - II місце.

  • Подяка головного редактора видань редакції "Дитячий садок” колективу ДНЗ №28 центру С.Ф.Русової за втілення в практику роботи з дітьми ідей Софії Русової, за своєчасну дружню допомогу, цікаву і змістовну співпрацю з редакцією "Дитячий садок” видавництва "Шкільний світ”, 2011р.
  • Переможець міського конкурсу педагогічної майстерності серед педагогів дошкільних навчальних закладів міста за результатами 2010 -2011 н.р. у номінації "Організація роботи над науково — методичною темою”, 2011р. /вихователь — методист Маладика Г.П./

  • Конкурс на кращу програму екологічного спрямування, II місце, 2008р. /вихователь — методист Маладика Г.П./

  • Конкурс рейтингу комфортності умов перебування дітей у дошкільних закладах «Мій улюблений дитсадок», що проводився Інтернет – порталом рейтингу освітніх закладів України, 2011р.:

  • 22 рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України

  • 2 місце серед ДНЗ Чернігівської області

  • 1 місце серед ДНЗ міста Прилуки

  • 1 місце в Україні у номінації "Свято”

  • 2 місце в Україні у номінації "Творчість”

  • 5 місце в Україні у номінації "Майданчик”

     Конкурс квітів «Прилуки квітучі» -  III місце у номінації "Приз глядацьких симпатій”, 2012р.

     Міський огляд-конкурс на кращу "Галерею духовності” - III місце, 2012р.

     Диплом лауреата "Прилуцький Олімп - 2013" у номінації "Дорогою Віри, Надії, Добра", 2013р.

     ІV міський фестиваль дитячої  творчості “Сузір’я дошкільнят”- переможець у  номінації “Образотворча”, 2014р. 

    ІХ Спартакіада серед команд дошкільних навчальних закладів міста, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей - почесне друге місце, 2014р.

     Миколин ярмарок Свято вареників - переможець у номінації "Найоригінальніший рецепт",2014р.

 

МОЛОДИЙ ВИХОВАТЕЛЬ -

ЧУДОВИЙ АКТОР!

        З 24 по 27 жовтня в нашому місті проходив Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва «На крилах Мельпомени» . З різних куточків України з'їхалися актори різного віку, щоб "грати так, щоб не бачили, що заучено” (М.С.Щепкін).

        За мету ставили активізацію та розвиток творчої діяльності театральних колективів, збагачення їх репертуару і, звісно, зростання виконавської майстерності акторів та підвищення кваліфікації режисерів.

        Народний аматорський театр "Рампа”, художній керівник А.І.Кизим презентував на суд глядача виставу М.Старицького "Талан”. Даний твір присвячувався пам'яті актриси М.Зінковецької.

        Головну роль Марії Лучицької зіграла вихователь дошкільного навчального закладу №28  О.М.Хантіль.  Карл Краус говорив: " Актриса — це жінка в квадраті”. Саме так зіграла свою роль Оксана Миколаївна.

        Колектив вітає молоду акторку. Зичить цікавих ролей та повного аншлагу.

 

 

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ


        30 ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ В ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СВЯТИХ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ І МАТЕРІ ЇХ СОФІЇ КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ ВИРУШИВ ДО СВОЄЇ ДУХОВНОЇ СВЯТИНІ - ДО МУДРОЇ СОФІЇ В ОЛЕШНЮ. ЦЯ ПОЇЗДКА МАЛА БУТИ ЯК І ПОПЕРЕДНІ ТА БУЛО ВІДЧУТТЯ, ЩО ЩОСЬ МАЄ БУТИ.

        ВПЕРШЕ ЦЯ ПОЇЗДКА ВИПАЛА САМЕ НА 30 ВЕРЕСНЯ (ПОПЕРЕДНІ БУЛИ В ПЕРЕДДЕНЬ ЦЬОГО СВЯТА).

        З ПРИЛУК МИ ВИЇЗДИЛИ ЯК І ОБІЦЯВ СИНОПТИК ПО ДОЩУ. ТА ТІЛЬКИ НО НАБЛИЗИЛИСЬ ДО ОЛЕШНІ - ХМАРИ РОЗІЙШЛИСЯ І НАС ПРИВІТНО ЗУСТРІЛО ОЛЕШНЯНСЬКЕ СОНЦЕ. ЦЕ ЯКАСЬ НАДЗВИЧАЙНА СИЛА ДОЗВОЛИЛА ЗУСТРІТИСЬ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ СПРАВЖНІМ РУСІВЦЯМ.

        З РІЗНИХ СТОРІН ДО ОЛЕШНІ ПРИЇХАЛИ КИЇВЛЯНИ, ПРИЛУЧАНИ, НІЖИНЦІ ТА ОДНОДУМЦІ З РІПОК І ТРУСКАВЦЯ. ЗУСТРІЛИСЯ ЯК ГОДИТЬСЯ В ОЛЕШНЯНСЬКІЙ ШКОЛІ, ЯКА ГОРДО НОСИТЬ ІМ'Я СОФІЇ РУСОВОЇ.

        ТА НА ЦЬОМУ СЮРПРИЗИ НЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ. ПРИСУТНІ СПІЛКУВАЛИСЯ, РОЗГЛЯДАЛИ ЕКСПОНАТИ МУЗЕЮ І ...ЗАВМЕРЛИ. ДО СВІТЛИЦІ СКРОМНО, НЕСМІЛО ЗАЙШЛИ ПРАПРАВНУКИ СОФІЇ РУСОВОЇ -ОЛЬГА ТА ТАРАС МИХАЙЛЕВИЧ. БУЛО ТАКЕ ВІДЧУТТЯ - НІБИ САМА СОФІЯ ПРИЄДНАЛАСЬ ДО НАШОГО ТОВАРИСТВА. ПОДОЛАВШИ ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ (ПРОЖИВАЮТЬ В АМЕРИЦІ) ВОНИ ПРИЇХАЛИ ВКЛОНИТИСЬ ПРАЩУРАМ, ОЗНАЙОМИТИСЯ З БАТЬКІВЩИНОЮ, ДЕ НАРОДИЛАСЯ ЇХ ПРАПРАБАБА. ВСІ РАЗОМ ВІДВІДАЛИ МАЙДАН СОФІЇ РУСОВОЇ, ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО ПАМ'ЯТНОГО ЗНАКА, ПОХОДИЛИ ДОРІЖКАМИ САДИБИ. ДАЛІ ЗУСТРІЧ ПРОДОВЖИЛАСЬ, ЗВИЧАЙНО Ж, НА ГОЛУБИХ ОЗЕРАХ. ЗУСТРІЧІ РАДІЛИ ВСІ. ОЛЬГУ ТА ТАРАСА ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛО ТЕ, ЩО СПАДЩИНІ СОФІЇ РУСОВОЇ ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ЗНАЧНА УВАГА, ЩО ЇЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬ В СВОЇЙ РОБОТІ З ДІТЬМИ БАГАТО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ.

        ДОДОМУ ПОВЕРТАЛИСЯ ВТОМЛЕНІ ПРИЄМНОЮ ЗУСТРІЧЧЮ, ЕМОЦІЇ ТА ВРАЖЕННЯ ВІД ПРОВЕДЕНОЇ ЗУСТРІЧІ ПЕРЕПОВНЮВАЛИ ВСІХ. НАЙБІЛЬШЕ ГРІВ ДУШУ МАЛЕНЬКИЙ ПАПІРЕЦЬ, НА ЯКОМУ ОЛЬГА ТА ТАРАС ЗАПИСАЛИ СВОЇ ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ. ЦЕ НІБИ ТА НИТОЧКА, ЯКА ЗВ'ЯЗУВАЛА НАС ІЗ МУДРОЮ СОФІЄЮ.

 

 

 

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ - НАША ФІШКА

14 – 15 червня 2012 року на території лісового масиву «Берізка», с. Сухополова проводились змагання зі спортивного туризму серед працівників навчальних закладів міста та управління освіти.

 

Дошкільний навчальний заклад №28 центр С.Ф.Русової представляла команда педагогічних працівників "БЕМС /бойові, енергічні, молоді, симпатичні/ у складі:

Недільченко О.М. - завідуюча

Мірошниченко Т.М. - вихователь, голова ПК

Лямич М.Ю. - вихователь

Воєводіна Т.М. - вихователь

Пилипенко О.П. - вихователь

Врахувавши вимоги до учасників - команда мала:

- табличку з назвою закладу

- єдину форму для урочистого відкриття та закриття змагань

- спортивну форму

Свої вміння та творчість команда показала в:

- особисто - командній естафеті з пішохідного

туризму на дистанції "Смуга перешкод";

- конкурсній програмі: туристська пісня,

презентація команди

За підсумками журі команда "БЕМС” нагороджена грамотою за I місце в загальнокомандному заліку в змаганнях зі спортивного туризму.

В особистому заліку грамотами нагороджені:

за зайняте I місце на дистанції "Смуга перешкод” у віковій категорії до 35 років Лямич М.Ю.,

за зайняте III місце на дистанції "Смуга перешкод” у віковій категорії до 35 років Воєводіна Т.М.

За презентацію команди нагороджені солодким призом!

Заклад пишається своїми спортсменами!!!

ТАК ТРИМАТИ!!!

 

 КОЛЕКТИВ  ДНЗ №28

        Відповідно всіх працівників виконується колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом дошкільного закладу №28. Всім педагогічним працівникам надається щорічна грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків в розмірі не менше 50% посадового окладу відповідно до ст. 57 Закону України „Про освіту”. Обслуговуючому персоналу нараховується доплата за використання в роботі дезинфікуючих засобів та за прибирання туалетів в розмірі 10% посадового місячного окладу відповідно до Постанови КМУ від 30.08.2002 р. За особливий характер праці ( медсестра), за ненормований робочий день (завгосп, психолог) надається додаткова оплачувана відпустка цим працівникам. Працівникам, що мають двох дітей до 15 років та ті, що виховують дітей самі до 18 років надається соціальна відпустка згідно законодавства.

        З боку адміністрації здійснюється контроль за дотриманням всіма працівниками посадових обов’язків, інструкцій з охорони праці та правил внутрішнього трудового розпорядку. Порушення та нещасні випадки в дошкільному закладі відсутні.

        Життя колективу:

     1. Кожної зими похід "Веселі санчата” - катання з гірки на санчатах. 

    2. Влітку "Море хвилюється раз...” - поїздка до водойми. Працівники зі своїми сім'ями їдуть на Черкаське водосховище і разом проживають 3-4 дні.