Субота, 08.08.2020, 16:10
«  Серпень 2020  »

Мета роботи дошкільного закладу:

Забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

Взаємодія з освітніми, медичними і культурними установами, громадськими організаціями:

·         Школа – дитячий садок імені Софії Русової, м. Київ" , Ріпкинська гімназія, дошкільний навчальний закладу №4 «Сонечко» м.Трускавець, Олешнянська ЗОШ I-III ст. ім. С.Ф.Русової - зміцнення та розширення зв’язків та форм співробітництва освітян різних регіонів України .

·         Гуманітарно – педагогічний коледж ім. І.Я.Франка – поєднання сучасної теорії із сучасною практикою освітянської галузі, створення навчально – практичних контактів з метою підготовки молодих фахівців і запровадження нових педагогічних технологій.

·         Медичне училище – навчальна база для проходження медико – педагогічної практики.

·         Школа мистецтв – прилучення дошкільників до мистецтва, виявлення та робота з обдарованими дітьми.

·         ДЮСШ - об’єднати зусилля дошкільного закладу, сім’ї, громадськості з метою побудови цілісної педагогічної доцільної системи виховання, створення здоров’язберігаючого середовища.

·         ЗОШ №7 – реалізація системи безперервної освіти, навчання і виховання дітей.

·         Комітет самоорганізації населення №1 – спільні дії, створені на підняття рейтингу суспільного дошкільного виховання серед населення мікрорайону.