Дитинство - це ранок життя...

Середа, 12.05.2021, 18:50
Вітаю Вас, Гість
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту

Мудрий, вдумливий, сердечний...


     Тільки такими словами, якщо говорити коротко, ми можемо охарактеризувати наш колектив, який налічує 39 членів профспілки. А все розпочалося у 1985 році, коли дошкільний навчальний заклад № 28 "Червона шапочка" гостинно відчинив свої двері для своїх перших вихованців. Більше 10 років заклад працює як центр С.Ф.Русової, впроваджуючи педагогічну спадщину видатного педагога.

     Очолює заклад з 2003 року – досвідчений педагог і керівник Недільченко Олена Миколаївна.  Під її керівництвом вироблено особливий стиль роботи, започатковано спільні колективні традиції і звичаї. Головними рисами в керівництві закладом є демократизм і толерантність. Немає примусу, а є взаєморозуміння і взаємопідтримка. Як відомо, позитивна атмосфера в колективі, емоційна рівновага його членів сприяють ефективності спільної роботи. Тому адміністрація і профспілковий комітет, психологічна служба закладу тісно співпрацюють в питанні створення атмосфери турботи, поваги, розуміння і допомоги один одному. Адже коли колектив цінує і поважає тебе, то ти починаєш цінувати свою роботу. Іноді просте тепле слово керівника, доброзичливе відношення колективу, порада і підтримка профорга, профактиву чи простого члена колективу роблять свою добру справу. Це допомагає працівникам долати труднощі і негаразди, налагоджувати взаємовідносини в колективі, розв’язати побутові чи сімейні проблеми.

     І керівник, і профспілковий комітет закладу знаходяться в постійному творчому пошуку. Завідувач Недільченко О.М. завжди прислухається до думки профспілкового комітету, враховує у своїй роботі усі пропозиції профкому. Щорічно на звітних зборах звітує про виконання колективного договору. Усі працівники закладу мають повне тижневе навантаження.

     Активно працює профспілковий комітет закладу. Результатом цієї роботи є те, що всі працівники закладу – члени первинної профспілкової організації. Відкритість, діловитість, демократизм і відповідальність – це стиль роботи профактиву ДНЗ № 28 центру С.Ф.Русової, до якого обрано гідних членів колективу.

Голова ПК - Горох А.О.

Заступник голови ПК - Резнік Л.І.

Члени профспілкового комітету: Кіріякова Т.В., Горбач Т.В.

 


Основи нашої діяльності та напрямки роботи

Соціальне партнерство

Організаційна та інформаційна діяльність

Укладання колективного договору

Робота з молодими педагогами

 

Допомога ветеранам праці

 

Профілактика здоров'я працівників та їх дітей

 

Культурно-спортивна робота

 

Створення здорових та безпечних умов праці

 

Боротьба за соціальні права і гарантії працівників

 

     Ні одне звернення працівника не залишається поза увагою. З першого дня перебування в колективі  працівники перебувають під опікою профспілкового комітету. У випадку непередбачуваних обставин працівникам надається матеріальна допомога з рахунка профспілкової організації.

     Належну увагу профком приділяє інформаційному забезпеченню. З цією метою оформлено стенд «Профспілковий куточок», рубрики якого висвітлюють питання роботи профспілкової організації закладу і профспілки освітньої галузі загалом: «Склад ПК», «Правила внутрішнього трудового розпорядку», «Профспілка інформує», « Графіки відпусток», «Юридична консультація».

     Пріоритетами роботи нашої профспілкової організації на сучасному етапі залишається соціальний захист працівників закладу, захист законних юридичних прав освітян. Над цими актуальними проблемами і зосереджує свою увагу колектив, профспілковий комітет та адміністрація закладу. Ми впевнено дивимось у майбутнє і вважаємо, що вжиті заходи і прийняті рішення обов’язково будуть мудрими і виваженими. Тоді й атмосфера в колективі обов’язково буде щира і сердечна.

Девіз профспілкової організації:

 

Працюєм з креативом,

а відпочиваєм - з позитивом!