Вівторок, 02.06.2020, 10:51
За роки діяльності в нашому закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Переступивши поріг, помічаєш, що потрапив у дошкільний заклад України. Атмосфера національного українського оточення лагідно впливає на дітей. Портрети Т. Г. Шевченка та С.Ф. Русової уквітчані різними барвистими рушниками. Подобається наш садочок дітлахам, батькам та працівникам. Основним завданням дошкільного навчального закладу є: реалізація державної політики в галузі освіти; забезпечення фізичного, психічного, соціально-морального та естетичного розвитку дітей; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до національних цінностей українського народу. Реалізація завдань здійснюється у різних формах, що забезпечують і систематизують пізнавальну самостійність педагогів, їх творчу активність, формують навички самоаналізу та оцінки реальних фактів. Весь виховний процес спрямований на розвиток творчих здібностей дошкільнят. Педагоги дотримуються правил: ніколи не давати дитині те, про що вона може дізнатись, оскільки головною метою виховання С. Русова вважала: не надання дитині головних знань, а збудження в неї духовних сил, виявлення самостійності, творчості. В нашому дошкільному закладі день починається з підняття Прапора України та співу Гімну України. Далі діти співають віночок українських пісень, співають всі діти, починаючи з молодшої групи. Наші педагоги створюють найоптимальніші умови для повноцінного розвитку дітей, роблять все, аби наповнити їх життя радістю, а серце - добротою!