Неділя, 27.05.2018, 07:26

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №28

ЦЕНТРУ С.Ф.РУСОВОЇ

на  2017 - 2018 н.р.

1. Формування якісного рівня національно-патріотичного виховання дошкільників на народознавчих засадах з використанням найкращих надбань творчої спадщини С.Ф. Русової – відомого громадського діяча та видатного педагога.

2. Організація сучасного мовленнєвого середовища сприятливого для розвитку мовленнєвої компетентності дітей з використанням новітніх технологій.

3. Спільність в роботі дитячого садка і сім’ї в організації трудової діяльності дітей як основного чинника формування громадянина.

на  2016 - 2017 н.р.

1. Формування якісного рівня національно-патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності з урахуванням ідей С.Ф. Русової.

2. Вироблення єдиного педагогічного підходу в сфері економічного виховання дітей дошкільного віку.

3. Формування в батьків відчуття приналежності до колективу дитячого садка як однодумців і спільників.

на  2015 - 2016 н.р.

1. Формування рис громадянина української держави, розвиненої духовності, моральності, правової та екологічної культури.

2. Створення креативного мовленнєвого середовища в дошкільному навчальному закладі; формування соціально – комунікативної компетентності дошкільника.

3. Вдосконалення фізичного розвитку дошкільників засобами рухливих ігор та створенням належних умов для самостійної рухової діяльності.

ПРІОРИТЕТНІ  ЗАВДАННЯ

на 2014 - 2015 н.р.

1. Забезпечення  фізичного, психічного і соціального розвитку дітей раннього віку

шляхом створення предметно-розвивального простору.

2. Використання спадщини С.Ф. Русової у контексті розвитку духовного потенціалу та патріотично налаштованої особистості дитини дошкільного віку.

3. Вдосконалення наступності в реалізації завдань духовного,  трудового виховання між дошкільною та початковою ланками освіти.