Дитинство - це ранок життя...

Середа, 12.05.2021, 19:25
Вітаю Вас, Гість
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
 

СОФІЯ ФЕДОРІВНА РУСОВА

 

Мудрій Софії присвячується...

     18 лютого вся педагогічна громадськість згадує світлою пам’яттю день народження видатної жінки, палкої прихильниці національного виховання, класика української педагогіки - Софії Федорівни Русової. Приємним є те, що з кожним роком до нас все більше повертається її ім'я і творча спадщина.

     Понад півстоліття її твори були приречені на забуття, не визнавалися й піддавалися дискредитації. Почуття гіркої втрати і великої прикрості викликає той факт, що кілька поколінь наших дошкільних працівників і вчителів не чули імені Софії Русової, не читали її творів, не знали її основних ідей.

     Софіїна спадщина – то золотий ключ, що розмикає пута несвідомості, розкриває шлях до науки та добробуту.

     В рамках відзначення 157-ї річниці з дня народження завідуюча дошкільного навчального закладу №28 центру С.Ф.Русової Олена Миколаївна Недільченко приймала участь у регіональній науково-практичні конференції «Педагогічна спадщина Софії Русової в контексті модернізації освіти в Україні», смт Ріпки та семінарі "Велика історія нескореної українки”, м. Київ. Учасники заходів — науковці, історики, педагоги з Києва, Чернігова, Славутича, представник благодійного фонду ім. Софії Русової — обмінялися досвідом вивчення й популяризації творчої спадщини великої просвітительки, обговорили основні напрямки педагогічної концепції Русової як складову вирішення проблем сучасної освіти.

     Недільченко О.М. презентувала досвід роботи свого закладу, який працює за спадщиною видатного педагога "Виховання сучасних дітей на поглядах Софії Русової" та історичні відомості зі спогадів С.Русової щодо її діяльності на Чернігівщині.

     По закінченні заходів вшанували пам’ять Софії Русової на її батьківщині в селі Олешня Ріпкинського району.

 

м. Київ

м. Київ

смт. Ріпки

с. Олешня