Неділя, 22.04.2018, 02:58

Впровадження інноваційних технологій в

освітньо-виховний процес закладу:

1. “Навчання ранньому читанню”. Автор: Глен Доман

Суть: формування вмінь раннього читання в ігровій формі з допомогою картки-посібника. (Мірошниченко Т.М.,  Маринченко Т.В.  (середня група).

2. Впровадження  спадщини С.Ф.Русової в навчально — виховний процес. Автор: С.Ф.Русова

Суть:  створення предметно розвиваючого середовища, виховання патріотизму, любові до рідного краю, знання власної історії та народознавчих традицій.   (всі педагогічні працівники закладу)

3. Методика Карла Орфа. Автор: Карл Орф.

Суть: розкриття музичних талантів через імпровізацію в музиці і русі.

Базова ідея Орфа : розкриття музичних талантів усередині себе, самостійно через імпровізацію у музиці і русі. (Макогон Л.Г., Колоскова Л.Є.- музичні керівники).

4. Музейна педагогіка.

5. Спів Гімну України

Суть: робочий день щоденно починається з підняття Прапора України та співу Гімну України — діти знають державні символи України, слова Державного Гімну та вміють поводитись під час його виконання.

6. Зміна ігрового середовища

Суть: кожної п'ятниці ігрова діяльність в II половину дня проходить в ігровому середовищі в паралельній групі (відповідно складеного графіка) — діти вільно почуваються в новому ігровому середовищі іншої групи, урізноманітнюють свій ігровий сюжет, що сприяє розвитку самостійної пізнавальної активності.

·         7. Ситуація виклику - активізація самостійної мистецької діяльності дітей.

·    Суть: започаткували святкування Днів мистецтва («Свято танцю», «Пісенний фестиваль», тощо) в  дошкільному навчальному закладі — виховання духовно — творчих засад особистості, зростання мистецької активності й інтересів дошкільнят, причетності до художньо спрямованих подій, які вшановуються світовою творчою громадськістю.